HLEDAT
MENU
AQARA Smart Wall Switch H1 (No Neutral

AQARA Smart Wall Switch H1 (No Neutral, Single Rocker)

AQARA Smart Wall Switch H1 (No Neutral, Single Rocker) s pečaťou kvality od Aqara - produkt u nás môžete získať práve teraz za skvelú cenu. Vyberte si zo širokej ponuky produktov za skvelé ceny. AQARA Smart Wall Switch H1 (No Neutral, Single Rocker) aktuálne v akcii od 32.90 €

32.90 €
Overiť dostupnosť

Celý popis

Parametre

Vypínač AQARA Smart Wall Switch H1 (No Neutral, Single Rocker):Nástenný prepínač AQARA Smart Wall Switch H1 (No Neutral, Single Rocker)AQARA Smart Wall Switch H1 predstavuje nástenný prepínač s 1-kanálovým relé, ktorý komunikuje na základe bezdrôtového protokolu Zigbee 3.0. Umožní vám pohodlné zapínanie a vypínanie svetiel a spolupracuje pritom s riadiacou jednotkou Agara Hub, vďaka čomu je možné využívať funkcie, ako je diaľkové ovládanie prostredníctvom aplikácie či časové riadenie. Prepínač zmení tradičné elektrické svetlá na inteligentné zariadenia. V prípade, keď pracuje s inými inteligentnými zariadeniami Aqara, poskytne možnosť vytvárať množstvo inteligentných scén. Kľúčové vlastnosti prepínača AQARA Smart Wall Switch H1 (No Neutral, Single Rocker)Nástenný prepínač s 1-kanálovým reléKomunikuje na základe bezdrôtového protokolu Zigbee 3.0Umožní pohodlné zapínanie a vypínanie svetielSpolupracuje s riadiacou jednotkou Agara HubMožnosť prepojenia s mobilnou aplikáciou Aqara HomeProstredníctvom aplikácie je možné vypnúť či zapnúť svetlá aj nastaviť časový rozvrhAQARA Smart Wall Switch H1 ponúka aj hlasové ovládanieS ochranou pred prehriatím a preťaženímUrčený na použitie s EU verziou riadiacej jednotky Aqara HubFarebné vyhotovenie: bieleRozmery: 8.6 × 8.58 × 3.75 cmAQARA Smart Wall Switch H1 je možné ovládať cez mobilnú aplikáciuVďaka prepojeniu prepínača AQARA Smart Wall Switch H1 s mobilnou aplikáciou Aqara Home môžete pomocou aplikácie napríklad vypnúť svetlá, ak ste ich pred odchodom z domu vypnúť zabudli. Rovnako tak je možné nastaviť časový rozvrh pre ich zapnutie. Svetlá sa tak môžu automaticky rozsvietiť v určitú hodinu. Okrem toho umožňuje prepínač aj hlasové ovládanie vašich šikovných prvkov v domácnosti. AQARA Smart Wall Switch H1 disponuje navyše ochranou pred prehriatím a preťažením. Pokiaľ zistí, že výkon či teplota sú nad hraničnou hodnotou, automaticky sa vypne. Široká kompatibilitaAQARA Smart Wall Switch H1 je určený na použitie s EU verziou riadiacej jednotky Aqara Hub. Tá môže pracovať s aplikáciami Agara Home app dostupné pre iOS aj Android. Ak prepínač budete využívať ako zariadenie HomeKit, je jednotka Aqara Hub nutnosťou. Aqara Hub potom funguje ako bridge HomeKit v kombinácii s aplikáciou Aqara Home, čo znamená, že zariadenia pripojené k Aqara Hub je možné ovládať pomocou aplikácie HomeKit. Ak chcete ovládať zariadenie aj na diaľku, nie z vašej domácej siete WiFi / LAN, je potrebný aj ako domáci hub Apple TV s OS 10.2 alebo novší, iPAD s iOS 10.3 alebo novší či HomePod. Komunikačné rozhranie Zigbee 3.0Otvorený protokol bezdrôtovej komunikácie ZigBee prepája jednotlivé prístroje v inteligentnej domácnosti a hrá kľúčovú úlohu vo svete Internetu vecí (Internet Of Things – IoT). Prostredníctvom šifrovanej komunikácie dokáže prepojiť zariadenia rôznych výrobcov pri zachovaní ich vzájomnej kompatibility a pohodlného ovládania. 

 

Názov:
AQARA Smart Wall Switch H1 (No Neutral, Single Rocker)
Výrobca:
SKU:
AF371126440
[kkstarratings]

Mohlo by sa vám páčiť

Ďalšie produkty z kategórie

Ďalšie produkty od značky

Pozrite si všetky ostatné produkty tejto značky 
Na našej webovej stránke Vašeuroobchod.sk si môžete kúpiť všetko, čo potrebujete pre svoju domácnosť, dielňu alebo športové vybavenie. Nakupujte bezpečne a rýchlo online na Vašeuroobchod.sk. Neustále pre vás aktualizujeme ceny a produkty. Všetky naše výrobky sú tu preto, aby ste boli spokojní. Okrem toho vám nákup online šetrí čas a peniaze.
Vyberajte z ponuky
8344
produktov
2066
overených dodávateľov
Top akcie a zľavy na vybraný tovar
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vašeuroobchod.sk