HLEDAT
MENU
AQARA Single Switch Module T1 (No Neutral)

AQARA Single Switch Module T1 (No Neutral)

AQARA Single Switch Module T1 (No Neutral) od známej spoločnosti Aqara je dostupný online za výhodnú cenu. Nakupujte náš kvalitný tovar jednoducho a rýchlo online. AQARA Single Switch Module T1 (No Neutral) cenovo vychádza na 30.90 €

30.90 €
Overiť dostupnosť

Celý popis

Parametre

Hodnotenie

WiFi spínač AQARA Single Switch Module T1 (No Neutral): WiFi spínač AQARA Single Switch Module T1 je jednokanálový reléový modul s flexibilnými možnosťami inštalácie a plnou podporou automatizácie inteligentnej domácnosti. Spojte switch s riadiacou základovou stanicou AQARA Hub EU a ovládajte zapínanie a vypínanie elektrických zariadení, napríklad svetiel alebo ventilátorov. S AQARA Single Switch Module T1 odpadne manuálne ovládanie spotrebičov – napríklad svetlo sa vypne automaticky, ak sa počas 5 minút nedeteguje žiadny pohyb, alebo je možné nastaviť stlmenie inteligentných žiaroviek, keď sa zapne televízor. Kľúčové vlastnosti spínača AQARA Single Switch Module T1 (No Neutral)Automatizácia inteligentnej domácnosti s WiFi spínačom AQARA Single Switch Module T1Funguje s protokolom Zigbee a riadiacou základovou stanicou AQARA Hub EUAutomatické zapínanie a vypínanie spotrebičovVzdialené ovládanie prostredníctvom aplikácie AQARA Home AppŠtatistika spotreby elektrickej energieOchrana pred prehriatím a preťaženímKomunikácia pomocou štandardizovanej technológie ZigBeePoužitie hlasových asistentov Apple Siri, Amazon Alexa a Google Assistant Ovládanie mobilnou aplikáciou a hlasovými asistentmiCelý systém pracuje na najrýchlejšej, najstabilnejšej a energeticky nenáročnej technológii ZigBee 3.0. Spoľahnite sa na to, že s bezdrôtovým protokolom ZigBee budú vaše zariadenia fungovať aj v prípade výpadku internetu. Celý systém môžete konfigurovať a vzdialene ovládať cez voľne stiahnuteľnú aplikáciu AQARA Home App. K dispozícii sú štatistiky spotreby elektrickej energie na svetlá a ostatné elektrické zariadenia v prehľadných tabuľkách a grafoch. Na ovládanie môžete využiť aj hlasových asistentov Apple Siri, Amazon Alexa a Google Assistant.

 

Názov:
AQARA Single Switch Module T1 (No Neutral)
Výrobca:
SKU:
AF371065759

Mohlo by sa vám páčiť

Ďalšie produkty z kategórie

Ďalšie produkty od značky

Pozrite si všetky ostatné produkty tejto značky 
Na našej webovej stránke Vašeuroobchod.sk si môžete kúpiť všetko, čo potrebujete pre svoju domácnosť, dielňu alebo športové vybavenie. Nakupujte bezpečne a rýchlo online na Vašeuroobchod.sk. Neustále pre vás aktualizujeme ceny a produkty. Všetky naše výrobky sú tu preto, aby ste boli spokojní. Okrem toho vám nákup online šetrí čas a peniaze.
Vyberajte z ponuky
39731
produktov
1763
overených dodávateľov
Top akcie a zľavy na vybraný tovar
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vašeuroobchod.sk