AQARA Hub E1

AQARA Hub E1

AQARA Hub E1 od našej známej značky Aqara je u nás k dispozícii za skvelú cenu. Kúpte si kvalitný tovar online a ušetrite svoj čas a peniaze. AQARA Hub E1 - cena 27.90 €

27.90 €
Overiť dostupnosť

Celý popis

Parametre

Centrálna jednotka AQARA Hub E1:Centrálna jednotka AQARA Hub E1 slúžiaca na ovládanie domácnostiOvládajte vašu domácnosť pomocou centrálnej jednotky AQARA Hub E1. Patrí k najmenším, ale výkonným inteligentným domácim jednotkám. Je kompatibilná s existujúcimi aj najnovšími zariadeniami Aqara. Centrálna jednotka AQARA Hub E1 je pripravená pojať až 128 zariadení. Môže sa pochváliť všestrannou kompatibilitou. Je vybavená rozhraním USB-A. Oceníte možnosť naklopenia zariadenia v rozmedzí až 210°. AQARA Hub E1 je možné použiť ako opakovač WiFi.  Kľúčové vlastnosti centrálnej jednotky AQARA Hub E1Centrálna jednotka AQARA Hub E1 vás prekvapí svojím kompaktným prevedenímJe kompatibilná so staršími aj najnovšími zariadeniami AqaraPripojíte k nej až 128 zariadeníOceníte všestrannú kompatibilituCentrálna jednotka AQARA Hub E1 je vybavená rozhraním USB-AJe možné ju naklápať v rozmedzí až 210°AQARA Hub E1 je možné použiť ako opakovač WiFiŠiroká kompatibilita centrálnej jednotky AQARA Hub E1Centrálnu jednotku AQARA Hub E1 môžete ovládať aj pomocou hlasových asistentov. Komunikuje s Apple HomeKit, Amazon Alexa, Google Assistant alebo IFTTT aj ďalšími. AQARA Hub E1 je vybavená zabudovaným portom USB-A. Tak ju môžete napájať z ľubovoľného zariadenia s daným rozhraním ako powerbanka, USB zásuvka,počítač alebo router. Jej flexibilitu dopĺňa pohyblivý kĺb. Nastavíte si ju tak do polohy, aká vám bude vyhovovať. Kĺb sa pohybuje v rozmedzí 210°. Komunikačné rozhranie Zigbee 3.0Otvorený protokol bezdrôtovej komunikácie ZigBee prepája jednotlivé prístroje v inteligentnej domácnosti a hrá kľúčovú úlohu vo svete Internetu vecí (Internet Of Things – IoT). Prostredníctvom šifrovanej komunikácie dokáže prepojiť zariadenia rôznych výrobcov pri zachovaní ich vzájomnej kompatibility apohodlného ovládania. Funkcia WiFi opakovačaAQARA Hub E1 rozšíri vašu sieť Zigbee. Využiť ju môžete však aj ako zosilňovač WiFi 2,4 GHz. Zabezpečí vám tak stabilnejšie pokrytie ostatných Hubov Aqara alebo ďalších zariadení WiFi. Vďaka kompaktným rozmerom, centrálnu jednotku umiestnite kamkoľvek. Jej hmotnosť 58 g žiadne zariadenie nezaťaží. Scentrálnou jednotkou AQARA Hub E1 budete mať svoj domov pod kontrolou, nech ste kdekoľvek. 

 

[kkstarratings]

Mohlo by sa vám páčiť

Ďalšie produkty z kategórie

Ďalšie produkty od značky

Pozrite si všetky ostatné produkty tejto značky 
Na našej webovej stránke Vašeuroobchod.sk si môžete kúpiť všetko, čo potrebujete pre svoju domácnosť, dielňu alebo športové vybavenie. Nakupujte bezpečne a rýchlo online na Vašeuroobchod.sk. Neustále pre vás aktualizujeme ceny a produkty. Všetky naše výrobky sú tu preto, aby ste boli spokojní. Okrem toho vám nákup online šetrí čas a peniaze.
Vyberajte z ponuky
45395
produktov
2520
overených dodávateľov
Top akcie a zľavy na vybraný tovar
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vašeuroobchod.sk