Aligator Watch Lady X (NK28)

Aligator Watch Lady X (NK28), strieborné

Aligator Watch Lady X (NK28), strieborné od tohto skvelého výrobcu Aligator , produkt teraz získate v jedinečnej akcii, ktorú si nechcete nechať ujsť. Skvelý výrobok so zárukou kvality. Aligator Watch Lady X (NK28), strieborné - teraz kúpite za 81.90 €

81.90 €
Overiť dostupnosť

Celý popis

Parametre

Smart hodinky Aligator Watch Lady X (NK28), strieborné:Aligator Watch Lady X (NK28), strieborné sú smart hodinky pre všetkých, ktorých bavia moderné technológie, šport a zároveň móda a dizajn. Displej s rozmerom uhlopriečky 1,32 zobrazí všetko, čo potrebujete vedieť. Ich vzhľad primárne tvorí guľatý ciferník. Ak vám niekto bude volať, tak možno hovor vybaviť prostredníctvom hodiniek. Bežné funkcie, ako je budík, dátum, deň v týždni a stopky, doplnia funkcie typu krokomer, tepová frekvencia, výpočet kalórií, vzdialenosti a záznam trasy. Hmotnosť tohto konkrétneho modelu je 60 g. Zaujímavé funkcie smart hodiniek Aligator Watch Lady X (NK28), strieborné Smart hodinky ALIGATOR sú kompatibilné s iOS aj Androidom Súčasťou smart watch sú tradičné hodinkové funkcie, ako budík, dátum, deň v týždni a stopky Športové funkcie smart watch ALIGATOR: krokomer, tepová frekvencia, výpočet kalórií, vzdialenosti a záznam trasy Operačný systém hodiniek: vlastný OS výrobca Smart hodinky Aligator Watch Lady X (NK28), strieborné zaujmú aj ďalšími funkciami Inteligentné hodinky Aligator Watch Lady X (NK28), strieborné sú schopné komunikovať s operačným systémom iOS a Android s pomocou Bluetooth a USB. Funkcia monitoringu spánku vám zmeria dĺžku REM fázy a hlbokého spánku a poradí, ako si viac odpočinúť, aby ste neboli cez deň ospalí. Prehrávač vám umožňuje posúvanie vo svojej hudobnej knižnici bez nutnosti ťahať telefón z vrecka. Vstavaná batéria sa pohybuje pri bežnom používaní okolo 96 h, nemali by teda odpadnúť počas aktivity. Na ich ovládanie slúži jazyk, ktorým je angličtina, čeština, nemčina, slovenčina a maďarčina. Jazykom mobilnej aplikácie inteligentných hodiniek ALIGATOR je angličtina, čeština, nemčina, maďarčina a slovenčina. Smart hodinky sú vaším osobným trénerom Hodinky smart Aligator Watch Lady X (NK28), strieborné namerajú s maximálnou presnosťou údaje vašich športových aktivít, napríklad beh, cyklistika, fitness, chôdza, joga a turistika. Funkcia na meranie tepu je navyše zárukou na identifikáciu aeróbnej zóny pohybu a pomáha vám k zefektívneniu vašich športových aktivít. Výpočet spálených kalórií pomôže každému aktívnemu používateľovi strážiť si vyváženú stravu. Integrovaný krokomer má neustále pod dohľadom vašu pohybovú aktivitu vďaka štatistike, ktorá zaujme každého. Napr. pri behaní potom oceníte meranie celkovej vzdialenosti. Multifunkčné hodinky dokonca do mapy vyznačia odbehnutú trasu. Jedinečnou funkciou je aj meranie hladiny saturácie krvi kyslíkom.

 

Názov:
Aligator Watch Lady X (NK28), strieborné
Výrobca:
SKU:
AF672860350
[kkstarratings]

Mohlo by sa vám páčiť

Ďalšie produkty z kategórie

Ďalšie produkty od značky

Pozrite si všetky ostatné produkty tejto značky 
Na našej webovej stránke Vašeuroobchod.sk si môžete kúpiť všetko, čo potrebujete pre svoju domácnosť, dielňu alebo športové vybavenie. Nakupujte bezpečne a rýchlo online na Vašeuroobchod.sk. Neustále pre vás aktualizujeme ceny a produkty. Všetky naše výrobky sú tu preto, aby ste boli spokojní. Okrem toho vám nákup online šetrí čas a peniaze.
Vyberajte z ponuky
45395
produktov
2520
overených dodávateľov
Top akcie a zľavy na vybraný tovar
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vašeuroobchod.sk