Aligator Watch Lady X (NK28)

Aligator Watch Lady X (NK28), ružové

Aligator Watch Lady X (NK28), ružové od veľkého a známeho výrobcu Aligator . Produkt máme práve teraz za skvelú cenu. Nakupujte kvalitný tovar v našom e-shope. Aligator Watch Lady X (NK28), ružové práve teraz za 81.90 €

81.90 €
Overiť dostupnosť

Celý popis

Parametre

Smart hodinky Aligator Watch Lady X (NK28), ružové:Aligator Watch Lady X (NK28), ružové sú smart hodinky pre všetkých, ktorých bavia moderné technológie, šport a zároveň móda a dizajn. Obrazovka s uhlopriečkou 1,32 vám ukáže najrôznejšie informácie. O ich vzhľad sa primárne stará guľatý ciferník. Ak vám niekto bude volať, tak jednoducho odpoviete prostredníctvom hodiniek. Klasické hodinkové funkcie, ako je budík, dátum, deň v týždni a stopky, dopĺňajú technológie ako krokomer, tepová frekvencia, výpočet kalórií, vzdialenosti a záznam trasy. Je potrebné počítať s hmotnosťou tohto modelu 60 g. Hlavné výhody smart hodiniek Aligator Watch Lady X (NK28), ružové Hodinky smart ALIGATOR plne spolupracujú s iOS aj Androidom Radosť vám urobia štandardné hodinkové funkcie, ako budík, dátum, deň v týždni a stopky Športové funkcie hodiniek smart ALIGATOR: krokomer, tepová frekvencia, výpočet kalórií, vzdialenosti a záznam trasy Operačný systém hodiniek: vlastný OS výrobca Smart hodinky Aligator Watch Lady X (NK28), ružové prekvapia svojou výbavou Inteligentné hodinky Aligator Watch Lady X (NK28), ružové sú kompatibilné s operačným systémom iOS a Android, k čomu im pomáha Bluetooth a USB. Meranie spánku vám zmeria pomer hlbokého spánku voči nočnému prevaľovaniu sa a dopomôže si lepšie odpočinúť, aby ste netrpeli nedostatkom spánku. Prehrávač vám sprístupní preskakovanie skladieb bez toho, aby ste museli vytiahnuť telefón. Vstavaná batéria by mala stačiť pri bežnom používaní aspoň na 96 h a nemalo by sa teda stať, že sa vám vybijú v strede dňa. Na ich ovládanie možno využiť jazyk, ktorým je angličtina, čeština, nemčina, slovenčina a maďarčina. Jazykom mobilnej aplikácie smart watch ALIGATOR je angličtina, čeština, nemčina, maďarčina a slovenčina. Smart hodinky vás vybičujú k lepším výkonom Dotykové hodinky Aligator Watch Lady X (NK28), ružové pre vás presne namerajú údaje aktivít, ako je beh, cyklistika, fitness, chôdza, joga a turistika. Funkcia na meranie tepu vám navyše zaručí presné určenie vašej tepovej zóny a tým aj účinnejšie spaľovanie tukov. Výpočet spálených kalórií pomôže každému aktívnemu používateľovi strážiť si vyváženú stravu. Integrovaný krokomer vás spoľahlivo donúti k pohybu vďaka štatistike, ktorá zaujme každého. Pri behaní je neoceniteľné meranie vzdialenosti. Dotykové hodinky na mape aj vyznačia vašu trasu. Aby toho nebolo málo, ponúknu tiež meranie hladiny saturácie krvi kyslíkom.

 

Názov:
Aligator Watch Lady X (NK28), ružové
Výrobca:
SKU:
AF672860351
[kkstarratings]

Mohlo by sa vám páčiť

Ďalšie produkty z kategórie

Ďalšie produkty od značky

Pozrite si všetky ostatné produkty tejto značky 
Na našej webovej stránke Vašeuroobchod.sk si môžete kúpiť všetko, čo potrebujete pre svoju domácnosť, dielňu alebo športové vybavenie. Nakupujte bezpečne a rýchlo online na Vašeuroobchod.sk. Neustále pre vás aktualizujeme ceny a produkty. Všetky naše výrobky sú tu preto, aby ste boli spokojní. Okrem toho vám nákup online šetrí čas a peniaze.
Vyberajte z ponuky
45395
produktov
2520
overených dodávateľov
Top akcie a zľavy na vybraný tovar
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vašeuroobchod.sk