HLEDAT
MENU
Ajax StreetSiren white

Ajax StreetSiren white

Ajax StreetSiren white od tejto značky BEDO Ajax je u nás momentálne k dispozícii za skvelú cenu. Pridajte sa k radom spokojných zákazníkov. Ajax StreetSiren white aktuálne v akcii od 115.90 €

115.90 €
Overiť dostupnosť

Celý popis

Parametre

Hodnotenie

Siréna Ajax StreetSiren white:Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii!Siréna BEDO Ajax StreetSiren v bielom vyhotoveníBezdrôtová siréna BEDO Ajax StreetSiren v univerzálnom bielom vyhotovení je určená do otvorených vonkajších priestorov. Na odstrašenie zlodeja používa hlasný zvukový signál, ktorý dopĺňa výrazné blikanie vstavaných LED. Vďaka bezdrôtovej technológii Jeweller dokáže bezpečne komunikovať s centrálnou jednotkou zabezpečovacieho systému BEDO Ajax až na vzdialenosť 1 500 metrov vo voľnom priestore.Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii!Kľúčové vlastnosti detektora BEDO Ajax StreetSiren, biele vyhotovenieDetektor možno jednoducho pridať do zabezpečovacieho systému BEDO AjaxSpustí hlasný zvukový signál pri aktivácii alarmuČervené LED diódy signalizujúce poplach blikanímŽivotnosť batérie až 5 rokovPri využití detektora je nutné mať nainštalovanú riadiacu jednotku HubVonkajší alarm vystraší každého zlodejaStreetSiren je vybavená reproduktorom, u ktorého môžete nastaviť hlasitosť od 85 dB do 113 dB a LED diódami po obvode sirény. Dĺžku trvania poplachu je možné prispôsobiť v rozmedzí od 3 do 180 sekúnd. Zariadenie je opatrené stupňom krytia IP54 a odolá aj veľkým výkyvom teplôt.Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii!Vzdialený prístup a konfigurácia cez inteligentnú aplikáciu BEDO AjaxInteligentná aplikácia BEDO Ajax bola vyvinutá nielen na jednoduchú konfiguráciu všetkých zariadení bezpečnostného setu, ale aj pre pohodlné ovládanie všetkých funkcií a možností jednotlivých zariadení. Aplikácia je dostupná na platformách Android, iOS, Windows 7 (a vyššie) a MacOS. S BEDO Ajax budete mať bezpečný domov na dosah rukyPrepojením zariadenia BEDO Ajax StreetSiren s mobilnou aplikáciou môžete prijímať okamžité notifikácie pri detekcii nebezpečenstva, aktivovať video verifikáciu IP kamerami, zobrazovať detailné informácie o stave systému či získavať pravidelné aktualizácie zdarma. Vďaka prepracovanému používateľskému rozhraniu je ovládanie aplikácie maximálne pohodlné a intuitívne.BEDO Ajax StreetSiren sa ľahko inštalujeInštalácia komponentov BEDO Ajax je maximálne jednoduchá a rýchla. Komponenty sú dodávané s predinštalovanými batériami, vďaka čomu vám ušetria veľa času. Inteligentná aplikácia vám pomocou interaktívneho manuálu pomôže s voľbou vhodného umiestnenia zariadenia.

 

Názov:
Ajax StreetSiren white
Výrobca:
SKU:
AF371150276

Mohlo by sa vám páčiť

Ďalšie produkty z kategórie

Ďalšie produkty od značky

Pozrite si všetky ostatné produkty tejto značky 
Na našej webovej stránke Vašeuroobchod.sk si môžete kúpiť všetko, čo potrebujete pre svoju domácnosť, dielňu alebo športové vybavenie. Nakupujte bezpečne a rýchlo online na Vašeuroobchod.sk. Neustále pre vás aktualizujeme ceny a produkty. Všetky naše výrobky sú tu preto, aby ste boli spokojní. Okrem toho vám nákup online šetrí čas a peniaze.
Vyberajte z ponuky
39731
produktov
1749
overených dodávateľov
Top akcie a zľavy na vybraný tovar
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vašeuroobchod.sk