HLEDAT
MENU
Ajax MotionProtect Curtain black

Ajax MotionProtect Curtain black

Ajax MotionProtect Curtain black od tejto spoľahlivej značky Ajax Systems je u nás k dispozícii za skvelú cenu. Získajte kvalitné produkty online u nás za skvelé ceny. Ajax MotionProtect Curtain black aktuálne zrovna za 94.90 €

94.90 €
Overiť dostupnosť

Celý popis

Parametre

Hodnotenie

Pohybový senzor Ajax MotionProtect Curtain black:Pohybové čidlo BEDO Ajax MotionProtect Curtain v čiernom vyhotoveníBEDO Ajax MotionProtect Curtain sa stane perfektným pomocníkom vo vašej domácnosti. Spoľahlivo deteguje už prvý krok nepozvaného hosťa. Vytvorí totiž neviditeľnú bariéru, po ktorej narušení sa spustí alarm. Snímač je vďaka vytvoreniu neviditeľnej svetelnej záclony vhodný na zabezpečenie okien, vchodov a ostatných vstupov a výstupov chránených objektov.Kľúčové vlastnosti detektora BEDO Ajax MotionProtect Curtain, čierne vyhotovenieDetektor možno jednoducho pridať do zabezpečovacieho systému BEDO AjaxSnímač deteguje pohyb až na 15 metrovŽivotnosť batérie až 3 rokyPri využití detektora je nutné mať nainštalovanú riadiacu jednotku HubPohybové čidlo BEDO Ajax MotionProtect disponuje zabudovanou kamerou s PIR tepelným senzoromPri spustení poplachu vyfotí MotionProtect sekvenciu snímokPohybové čidlo odhalí každého zlodejaMotionProtect Curtain je snímač vybavený dvojicou infračervených senzorov, ktoré stráži vami zvolený priestor detegovaním pohybujúcich sa objektov s teplotou blízkou teplote ľudského tela. Ak aktivované čidlo zachytí pohyb, tak vy ihneď dostanete vami zvolené oznámenia a automaticky sa spustí poplach. Na rozdiel od ostatných pohybových čidiel, Curtain nie je limitovaný výškou ani váhou vášho domáceho maznáčika.Vzdialený prístup a konfigurácia cez inteligentnú aplikáciu BEDO AjaxInteligentná aplikácia BEDO Ajax bola vyvinutá nielen na jednoduchú konfiguráciu všetkých zariadení bezpečnostného setu, ale aj pre pohodlné ovládanie všetkých funkcií a možností jednotlivých zariadení. Aplikácia je dostupná na platformách Android, iOS, Windows 7 (a vyššie) a MacOS. S BEDO Ajax budete mať bezpečný domov na dosah rukyPrepojením zariadenia BEDO Ajax MotionProtect Curtain s mobilnou aplikáciou môžete prijímať okamžité notifikácie pri detekcii nebezpečenstva, aktivovať video verifikáciu IP kamerami, zobrazovať detailné informácie o stave systému či získavať pravidelné aktualizácie zdarma. Vďaka prepracovanému používateľskému rozhraniu je ovládanie aplikácie maximálne pohodlné a intuitívne.BEDO Ajax MotionProtect Curtain sa ľahko inštalujeInštalácia komponentov BEDO Ajax je maximálne jednoduchá a rýchla. Komponenty sú dodávané s predinštalovanými batériami, vďaka čomu vám ušetria veľa času. Inteligentná aplikácia vám pomocou interaktívneho manuálu pomôže s voľbou vhodného umiestnenia zariadenia.

 

Názov:
Ajax MotionProtect Curtain black
Výrobca:
SKU:
AF371151503

Mohlo by sa vám páčiť

Ďalšie produkty z kategórie

Ďalšie produkty od značky

Pozrite si všetky ostatné produkty tejto značky 
Na našej webovej stránke Vašeuroobchod.sk si môžete kúpiť všetko, čo potrebujete pre svoju domácnosť, dielňu alebo športové vybavenie. Nakupujte bezpečne a rýchlo online na Vašeuroobchod.sk. Neustále pre vás aktualizujeme ceny a produkty. Všetky naše výrobky sú tu preto, aby ste boli spokojní. Okrem toho vám nákup online šetrí čas a peniaze.
Vyberajte z ponuky
39731
produktov
1763
overených dodávateľov
Top akcie a zľavy na vybraný tovar
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vašeuroobchod.sk