HLEDAT
MENU
Ajax FireProtect Plus white

Ajax FireProtect Plus white

Ajax FireProtect Plus white od popredného výrobcu BEDO Ajax je teraz k dispozícii za skvelú cenu. Vyberte si zo širokej ponuky kvalitných produktov za skvelé ceny. Ajax FireProtect Plus white stojí teraz u nás 104.90 €

104.90 €
Overiť dostupnosť

Celý popis

Parametre

Hodnotenie

Detektor dymu Ajax FireProtect Plus white:Inteligentný detektor dymu aj oxidu uhoľnatého BEDO Ajax FireProtect Plus v bielom vyhotoveníBEDO Ajax FireProtect Plus je bezdrôtové čidlo dymu, teploty a oxidu uhoľnatého, ktoré jednoducho začleníte do zabezpečovacieho systému BEDO Ajax. Jeho veľkým benefitom je fakt, že vďaka dvojitému overeniu úplne minimalizuje možnosť falošných poplachov. Ďalšou výhodou je zabudovaná siréna, ktorá po detekcii nebezpečenstva začne vydávať hlasný zvuk. BEDO Ajax FireProtect Plus tak môže fungovať samostatne bez centrálnej jednotky Hub. Detektorom dymu by totiž mala byť vybavená každá domácnosť. Kľúčové vlastnosti detektora BEDO Ajax Fireprotect Plus, biele vyhotovenieDetektor možno jednoducho pridať do zabezpečovacieho systému BEDO AjaxSnímač dymu a teplotySnímač oxidu uhoľnatéhoŽivotnosť batérie až 4 rokyMožno využiť aj celkom samostatne v akejkoľvek domácnosti (nie je nutné robiť centrálny Hub) Pre plnú funkčnosť je potrebná centrálna jednotka (BEDO Ajax Fireprotect Plus môže fungovať samostatne, ale nepošle notifikáciu do telefónu)BEDO Ajax Fireprotect Plus vás včas upozorní na začiatok požiaruDetektor BEDO Ajax Fireprotect Plus oplýva certifikáciou ako profesionálny hlásič požiaru. Najväčšou výhodou FireProtectu je dvojfázové overenie požiaru, nemusí sa teda do komory dostať dym, ale stačí, aby sa v zabezpečenom objekte zdvihla teplota o 30 °C za 30 minút a FireProtect Plus spustí alarm. Ďalším benefitom, oproti predchádzajúcej verzii, je prítomnosť čidla oxidu uhoľnatého, ktorý môže unikať z vášho krbu či plynového variča. Vzdialený prístup a konfigurácia cez inteligentnú aplikáciu BEDO AjaxInteligentná aplikácia BEDO Ajax bola vyvinutá nielen na jednoduchú konfiguráciu všetkých zariadení bezpečnostného setu, ale aj pre pohodlné ovládanie všetkých funkcií a možností jednotlivých zariadení. Aplikácia je dostupná na platformách Android, iOS, Windows 7 (a vyššie) a MacOS. S BEDO Ajax budete mať bezpečný domov na dosah rukyPrepojením zariadenia BEDO Ajax s mobilnou aplikáciou môžete prijímať okamžité notifikácie pri detekcii nebezpečenstva, aktivovať video verifikáciu IP kamerami, zobrazovať detailné informácie o stave systému či získavať pravidelné aktualizácie zdarma. Vďaka prepracovanému používateľskému rozhraniu je ovládanie aplikácie maximálne pohodlné a intuitívne. Detektor BEDO Ajax Fireprotect Plus sa ľahko uvádza do prevádzkyInštalácia detektora Bedo Ajax Fireprotect Plus je maximálne jednoduchá a rýchla. Komponenty sú dodávané s predinštalovanými batériami v,ďaka čomu vám ušetria veľa času. Inteligentná aplikácia vám pomocou interaktívneho manuálu pomôže s voľbou vhodného umiestnenia zariadenia.

 

Názov:
Ajax FireProtect Plus white
Výrobca:
SKU:
AF371150245

Mohlo by sa vám páčiť

Ďalšie produkty z kategórie

Ďalšie produkty od značky

Pozrite si všetky ostatné produkty tejto značky 
Na našej webovej stránke Vašeuroobchod.sk si môžete kúpiť všetko, čo potrebujete pre svoju domácnosť, dielňu alebo športové vybavenie. Nakupujte bezpečne a rýchlo online na Vašeuroobchod.sk. Neustále pre vás aktualizujeme ceny a produkty. Všetky naše výrobky sú tu preto, aby ste boli spokojní. Okrem toho vám nákup online šetrí čas a peniaze.
Vyberajte z ponuky
39731
produktov
1749
overených dodávateľov
Top akcie a zľavy na vybraný tovar
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vašeuroobchod.sk