HLEDAT
MENU
Ajax CombiProtect white

Ajax CombiProtect white

Ajax CombiProtect white od známeho popredného výrobcu BEDO Ajax - produkt u nás môžete získať práve teraz za skvelú cenu. Vyberte si zo širokej ponuky produktov a nakupujte u nás online. Ajax CombiProtect white v e výhodné zľave 106.90 €

106.90 €
Overiť dostupnosť

Celý popis

Parametre

Hodnotenie

Pohybový senzor Ajax CombiProtect white:Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii!Pohybové čidlo BEDO Ajax CombiProtect v bielom vyhotoveníBEDO Ajax CombiProtect sa stane perfektným pomocníkom vo vašej domácnosti. Spoľahlivo deteguje akýkoľvek pohyb až na 12 metrov, vďaka čomu odhalíte prakticky okamžite každého nepozvaného hosťa. A ako bonus pridáva aj stráženie zvuku rozbitého skla. Ak táto situácia nastane, tak dôjde k bleskovému odoslaniu notifikácie do vášho telefónu. Detektor pohybu je však natoľko šikovný, že dokáže rozpoznať pohyb zvierat, prievan a ďalšie nijako nebezpečné pohyby. Benefitom detektora BEDO Ajax CombiProtect je aj prítomnosť termálneho PIR senzora.Kľúčové vlastnosti detektora BEDO Ajax CombiProtect, biele vyhotovenieDetektor možno jednoducho pridať do zabezpečovacieho systému BEDO AjaxSnímač deteguje pohyb až na 12 metrov a zvuk rozbitého skla až na 9 metrovŽivotnosť batérie až 5 rokovPri využití detektora je nutné mať nainštalovanú riadiacu jednotku HubPohybové čidlo BEDO Ajax CombiProtect disponuje zabudovanou kamerou s PIR tepelným senzoromFunkcia SmartDetect dokáže filtrovať domácich miláčikov, ktorí nepresahujú výšku 50 cmPohybové čidlo odhalí každého zlodejaDetektor BEDO Ajax CombiProtect je vybavený termálnym PIR senzorom, ktorý stráži vniknutie do stráženého priestoru detegovaním pohybujúcich sa objektov s teplotou blízkou teplote ľudského tela. Nechýba ani citlivý mikrofón rozoznávajúci zvuk rozbitého skla. Okrem pohybu v priestore tak upozorní aj na rozbitie okennej výplne. Vďaka pokročilým technológiám dokáže filtrovať domácich miláčikov, ktorí nepresahujú výšku 50 cm a hmotnosť 20 kg. Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii!Vzdialený prístup a konfigurácia cez inteligentnú aplikáciu BEDO AjaxInteligentná aplikácia BEDO Ajax bola vyvinutá nielen na jednoduchú konfiguráciu všetkých zariadení bezpečnostného setu, ale aj pre pohodlné ovládanie všetkých funkcií a možností jednotlivých zariadení. Aplikácia je dostupná na platformách Android, iOS, Windows 7 (a vyššie) a MacOS. S BEDO Ajax budete mať bezpečný domov na dosah rukyPrepojením zariadenia BEDO Ajax CombiProtect s mobilnou aplikáciou môžete prijímať okamžité notifikácie pri detekcii nebezpečenstva, aktivovať video verifikáciu IP kamerami, zobrazovať detailné informácie o stave systému či získavať pravidelné aktualizácie zdarma. Vďaka prepracovanému používateľskému rozhraniu je ovládanie aplikácie maximálne pohodlné a intuitívne.Detektor BEDO Ajax CombiProtect sa ľahko inštalujeInštalácia komponentov BEDO Ajax je maximálne jednoduchá a rýchla. Komponenty sú dodávané s predinštalovanými batériami, vďaka čomu vám ušetria veľa času. Inteligentná aplikácia vám pomocou interaktívneho manuálu pomôže s voľbou vhodného umiestnenia zariadenia.

 

Názov:
Ajax CombiProtect white
Výrobca:
SKU:
AF371150257

Mohlo by sa vám páčiť

Ďalšie produkty z kategórie

Ďalšie produkty od značky

Pozrite si všetky ostatné produkty tejto značky 
Na našej webovej stránke Vašeuroobchod.sk si môžete kúpiť všetko, čo potrebujete pre svoju domácnosť, dielňu alebo športové vybavenie. Nakupujte bezpečne a rýchlo online na Vašeuroobchod.sk. Neustále pre vás aktualizujeme ceny a produkty. Všetky naše výrobky sú tu preto, aby ste boli spokojní. Okrem toho vám nákup online šetrí čas a peniaze.
Vyberajte z ponuky
39731
produktov
1763
overených dodávateľov
Top akcie a zľavy na vybraný tovar
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vašeuroobchod.sk