Airthings Wave plus – senzor kvality ovzdušia

Airthings Wave plus – senzor kvality ovzdušia, radónu, vlhkosti, teploty, VOC, CO2 a tlaku

Airthings Wave plus – senzor kvality ovzdušia, radónu, vlhkosti, teploty, VOC, CO2 a tlaku od veľkej značky AirThings . Produkt je v súčasnosti k dispozícii za skvelú cenu. Nakupujte naozaj rýchlo, kým máme tovar na sklade. Airthings Wave plus – senzor kvality ovzdušia, radónu, vlhkosti, teploty, VOC, CO2 a tlaku aktuálne zrovna za 229 €

229 €
Overiť dostupnosť

Celý popis

Parametre

Merač kvality vzduchu Airthings Wave plus – senzor kvality ovzdušia, radónu, vlhkosti, teploty, VOC, CO2 a tlaku:Nepretržité sledovanie kvality vzduchu detektorom Airthings Wave plus vám pomôže minimalizovať negatívne účinky ovzdušia na zdravie, prispeje k prevencii chorôb a zvýšeniu produktivity pri činnostiach vo vnútorných priestoroch, kde sa trávi až 90 % času. Detektor Airthings Wave plus má šesť senzorov na sledovanie radónu, CO2, hladiny prchavých organických látok VOC, vlhkosti, teploty a tlaku vzduchu. Použitie je jednoduché, detektor Airthings Wave plus sa ľahko nastavuje pomocou aplikácie Airthings Wave a cez Bluetooth pripojenie.Kľúčové vlastnosti detektora Airthings Wave plusMonitorovanie kvality vnútorného ovzdušia detektorom Airthings Wave plusŠesť senzorov na sledovanie radónu, CO2, VOC, vlhkosti, teploty a tlaku vzduchuBatériové napájanieMontáž na stenu alebo stropPripojenie cez BluetoothAplikácia Airthings Wave pre iOS a AndroidOnline web Dashboard riadiaci panelAirthings aplikácie dodajú užitočné informácieSenzor kvality ovzdušia Airthings Wave Plus pracuje s voľne stiahnuteľnou aplikáciou pre iOS a Android a online web Dashboard riadiacim panelom. Získate rýchle a komplexné riešenie na prezeranie, porovnávanie a export dát z detektora Airthings Wave plus a všetkých ďalších nainštalovaných snímačov AirThings. Využite získané informácie na zníženie negatívnych účinkov vnútorného ovzdušia, optimalizáciu vetrania a úsporu energie.Batérie s 2-ročnou životnosťouAirThings Wave plus vám pomôže minimalizovať negatívne účinky ovzdušia na zdravie, prispeje k prevencii chorôb a zvýšeniu produktivity pri činnostiach vo vnútorných priestoroch. Senzor kvality vzduchu Airthings Wave plus možno pripevniť na stenu alebo strop.Detektor Airthings Wave plus využíva šesť senzorov Detektor AirThings Wave plus sleduje kvalitu ovzdušia, radónu, vlhkosti, teploty, VOC, CO2 a tlaku. Pomocou svetelného indikátora vás upozorní na riziká výskytu radónu.

 

Názov:
Airthings Wave plus – senzor kvality ovzdušia, radónu, vlhkosti, teploty, VOC, CO2 a tlaku
Výrobca:
SKU:
AF702378933
[kkstarratings]

Mohlo by sa vám páčiť

Ďalšie produkty z kategórie

Ďalšie produkty od značky

Pozrite si všetky ostatné produkty tejto značky 
Na našej webovej stránke Vašeuroobchod.sk si môžete kúpiť všetko, čo potrebujete pre svoju domácnosť, dielňu alebo športové vybavenie. Nakupujte bezpečne a rýchlo online na Vašeuroobchod.sk. Neustále pre vás aktualizujeme ceny a produkty. Všetky naše výrobky sú tu preto, aby ste boli spokojní. Okrem toho vám nákup online šetrí čas a peniaze.
Vyberajte z ponuky
55368
produktov
3207
overených dodávateľov
Top akcie a zľavy na vybraný tovar
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vašeuroobchod.sk